#58 Вубік шоу | Конкурс | Найгірша гра у Steam | Pixel 3 найкращий смартфон?

#58 Вубік шоу | Конкурс | Найгірша гра у Steam | Pixel 3 найкращий смартфон?

Друзі! Мене звати Ігор, вітаю вас на своєму каналі! Представляю п’ятдесят восьмий випуск Вубік шоу.

Я та Віталій підготували самі цікаві техноновини за тиждень, які варті вашої уваги. Сьогодні я розкажу, чому вважаю Pixel 3 топом за свої гроші та анонсую конкурс. Дивіться уважно! Також обговоримо перезапуск цифрового магазину додатків Windows. Що про це стало відомо на презентації Microsoft від 5 жовтня? Новини з Китаю від випуску до випуску все більш турбують - постачальники таких компаній як Apple, Intel, NVIDIA та багатьох інших призупиняють виробництво в Китаї через обов'язкове відключення електроенергії. Як це відобразиться на нас? А ще гра New World знову виводить з ладу відеокарти - це вже їх фішка мабуть. Це та ще набагато більше дивіться у Вубік шоу. Приємного перегляду. Буде цікаво!

В наступних випусках ми з Віталієм будемо відповідати на ваші запитання, які ви нам задаєте у коментарях. Обговорювати новини з області високих технологій і не тільки. Тож підписуйтесь на канал, аби залишатись з нами на зв’язку.

Невелика ремарка. Це розважальний контент, де ви можете отримати корисну інформацію, але все що ми тут говоримо — це наші суб'єктивні точки зору! Ви можете бути з ними згідними або ні, це справа кожного. А оскільки у нас з Віталієм достатньо різні погляди на багато речей — я вважаю що це буде цікаво. Адже ми не готуємось до випусків і все пишемо наживо.

Отже! Підписуйтесь на канал, щоб нічого цікавого не пропустити, ставте лайки аби підтримати авторів та задавайте Ваші питання в коментарях під цим відео, обіцяю що ми будемо відповідати на них у наступних випусках!)