Політика повернення

Ви можете повернути або обміняти товар, який Вам не підійшов, протягом 14 днів з моменту купівлі. Це право вам гарантує « Закон про захист прав споживача».

Повернення товару здійснюється по попередній домовленості з менеджером нашого інтернет магазину. Компанія гарантує вам повернення грошей за вирахуванням доставки товару.

Умови для обміну або повернення товару в даному випадку: Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернений до магазину протягом 14 днів, не враховуючи дня покупки, якщо виконуються такі вимоги:

- Товар, не був у вжитку і не має слідів використання;

- Програмне забезпечення не піддавалося змінам або активації;

- Товарний вигляд збережений - тобто залишилися всі ярлики, наклейки та інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований та упакований;

- Присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують покупку), збережені всі ярлики, заводське маркування та упаковка.

Повернення грошових коштів здійснюється після отримання та перевірки товару.

У випадку, коли повернення відбувається через неналежну якість товару або невідповідності замовлення, повернення / обмін здійснюється за наш рахунок.