Фільтр
Ціна  4 999 - 12 999 грн
Виробник
Більше
Скинути

Питання які хвилюють наших покупців?

Які переваги ігрового крісла?
Кожна людина прагне до максимального комфорту. Тому вибір ігрового крісла рано чи пізно постає перед кожним геймером, який проводить багато часу за комп'ютером. Звичайно, можна сидіти на звичайній табуретці, але в цьому випадку неправильна постава і інші, супутні неправильного положення тіла проблеми зі здоров'ям вам забезпечені. Ще один варіант - вивести зображення з комп'ютера на великий телевізор, взяти в руки бездротової геймпад і зручно влаштуватися на дивані, але він не підійде тим, хто віддає перевагу жанри ігор, яким не підходить управління з геймпада, наприклад, стратегії або MMORPG. Так що краще відкинемо ці напівзаходи і приступимо до вибору геймерского крісла для комп'ютера.
Як вибрати ігрове крісло?
Отже, якщо ви вирішили зробити своє перебування в улюблених іграх більш комфортним і купити, нарешті, ігрове крісло, ми рекомендуємо звернути увагу на наступні вимоги: Конструкція, Кастомізація, Матеріали, Додаткові опції / дизайн.
Молода команда щодня аналізує ринок та знає усе про нові технології геймінгу. Дизайнери та інженери попіклувались, щоб ваш комп’ютер відповідав високим стандартам ігрових ПК, зберігши при цьому індивідуальний стиль. Нашими основними принципами в роботі є постійна комунікація з користувачами та наявність зворотнього зв’язку. Ми прагнемо бути вашими союзниками на полі бою, тому зробили усе, щоб VERSUM став головною зброєю у вашій боротьбі.