#41 Вубік шоу | Самий старий геймер на YouTube | На яких ПК грають у WOT в Україні?

#41 Вубік шоу | Самий старий геймер на YouTube | На яких ПК грають у WOT в Україні?

Друзі! Представляємо сорок перший випуск Вубік шоу!

Ми дякуємо вам за активність у коментарях! Це справді мотивує. Сьогодні ви дізнаєтесь про те як зарядити телефон за 8 хвилин, оновлення дизайну Mozilla Firefox, чим цікава та корисна eSIM. Познайомимось з цікавою інфографікою на яких ПК грають у Танки в Україні, які нові системні вимоги у Fortnite 2021 та глянемо на канал самого старого геймера на YouTube. А ще! Інсайдерська інформація про особисте наших ведучих - новий телефон Віталія, коли в Ігоря День народження та чи перейде він на Android? Буде цікаво! Все це та ще більше дивіться у нашому Вубік шоу!

В наших наступних випусках ми також будемо відповідати на ваші запитання які ви нам задаєте у соціальних мережах або в онлайн чаті. Обговорювати новини з області високих технологій і не тільки. Тож підписуйтесь на канал, аби залишатись з нами на зв’язку)

Невелика ремарка. Це не суворий корпоративний блог, де ми з кам'яними обличчями розповідаємо яка у нас чудова компанія. Це більш розважальний контент, де ви звичайно зможете отримати корисну інформацію, але все що ми тут говоримо — це наші суб'єктивні точки зору! Ви можете бути з ними згідними або ні, це справа кожного. А оскільки у нас з Віталієм достатньо різні погляди на багато речей — я вважаю що це буде цікаво. Адже ми не готуємось до випусків і все пишемо наживо)

Отже! Підписуйтесь на канал, щоб нічого цікавого не пропустити, ставте лайки аби підтримати авторів та задавайте Ваші питання в коментарях під цим відео, обіцяю що ми будемо відповідати на них у наступних випусках!)

В Інтернет-магазині VERSUM Ви можете купити ігровий пк який буде відповідати Вашим вимогам!