Без вихідних з 10:00 до 20:00
support@versum.ua
Меню
0 800 336 545
Безкоштовно з усiх номерiв
0 -
Ваш кошик порожній!

#32 Вубік шоу. YouTube без дизлайків? Хайп навколо Ever Given та погрози від ПриватБанк...

#32 Вубік шоу. YouTube без дизлайків? Хайп навколо Ever Given та погрози від ПриватБанк...

Друзі! Тридцять другий випуск Вубік шоу вже на нашому ютуб каналі!

В цьому випуску як завжди відповіли на ваші коментарі та запитання, поговорили про пересування по спецперепусткам, новенькі G-Shock від Casio, безкоштовну роздачу Tales of the Neon Sea від Epic Games Store, Microsoft Flight Simulator та Google хайпують на контейнеровозі Ever Given, гендерно-нейтральну Siri, Periscope на пенсії. ПриватБанк погрожує відключенням Apple Pay та Google Pay, Київстар хворіє, Дія видає тютюнові та алкогольні ліцензії, а також інші цифрові новини держави.

В наших наступних випусках ми також будемо відповідати на ваші запитання які Ви нам задаєте у соціальних мережах або в онлайн чаті. Обговорювати новини з області високих технологій і не тільки.

Відразу хотів би зробити невеличку ремарку, що це не суворий корпоративний блог, де ми з кам'яними обличчями розповідаємо яка у нас чудова компанія. Це більш розважальний контент, де ви звичайно зможете отримати корисну інформацію, але все що ми тут говоримо — це наші суб'єктивні точки зору! Ви можете бути з ними згідними або ні, це справа кожного. А оскільки у нас з Віталієм достатньо різні погляди на багато речей — я вважаю що це буде цікаво. Адже ми не готуємось до випусків і все пишемо наживо)

Отже! Підписуйтесь на канал, щоб нічого цікавого не пропустити, ставте лайки аби підтримати авторів та задавайте Ваші питання в коментарях під цим відео, обіцяю що ми будемо відповідати на них у наступних випусках!)