CRUCIAL BALLISTIX: Легендарні модулі Пам’яті для легендарних перемог!

CRUCIAL BALLISTIX: Легендарні модулі Пам’яті для легендарних перемог!

Бренд Сrucial відновив випуск лінійки ігрової пам'яті з можливістю розгону Crucial Ballistix. Ігрова оперативна пам'ять Crucial Ballistix нового покоління встановлює передовий стандарт екстремальної продуктивності за рахунок використання легендарних чіпів Micron, які забезпечують високу швидкість та низьку затримку.

Crucial Ballistix спеціально розроблена для новітніх платформ Intel та AMD. Пам’ять підтримує розгін за допомогою технології XMP 2.0 та дозволяє кастомізувати систему за допомогою налаштування підсвічування RGB.

Точно продуктивні деталі. Бренд Сrucial виробляє компоненти пам'яті, а не просто збирає модулі з уже готових деталей. Бренд Сrucial оптимізує виробництво на рівні матриці.

Сучасний дизайн. Анодируваний алюмінієвий тепловідвід червоного, білого або чорного кольорів. Низько-профільний форм-фактор - ідеальний вибір для компактних машин або при обмеженому просторі.

Підвищення ігрової продуктивності. Підтримка XMP 2.0 та попередньо задані профілі для максимально ефективного розгону. При стандартному виробництві можна використовувати профіль JEDEC за замовчуванням.

Crucial Ballistix працює з Intel та AMD, а також з виробниками материнських платформ і з кастомними системами, щоб їх пам'ять була оптимізована для високої продуктивності.

На всі модулі пам’яті Crucial Ballistix виробником надається обмежена довічна гарантія. Crucial Ballistix – запорука легендарних перемог.

Ігровий пк купити з використанням пам’яті Crucial ви можете в нашому інтернет-магазині.