HTC VIVE PRO FULL KIT EYE
HTC VIVE PRO FULL KIT EYE
53 999 грн
У кошик

HTC VIVE PRO FULL KIT EYE

Точне відстеження очей - Відстежуйте і аналізуйте рух очей, увагу і напрям погляду. Створюйте віртуальні симуляції з ще більшим зануренням. Отримуйте якіснішу інформацію про дії користувачів. Покращуйте сценарії тренінгів. Відкрийте можливість більш глибокого аналізу даних (* необхідна підтримка функції контентом)
від грн/мiс
Купити в кредит
Виробник
Виробник:
HTC
Розмір дисплею
Розмір дисплею:
2 x 3,5"
Тип дисплею
Тип дисплею:
Dual AMOLED
Роздільна здатність (загальна)
Роздільна здатність (загальна):
2880 x 1600
Роздільна здатність (на око)
Роздільна здатність (на око):
1440х1600
Кут огляду
Кут огляду:
110 градусів
Частота оновлення
Частота оновлення:
90Гц
Навушники
Навушники:
+
Акселерометр
Акселерометр:
+
Гіроскоп
Гіроскоп:
+
Датчик відстані
Датчик відстані:
+
Тип підключення
Тип підключення:
Дротове
Підключення до ПК
Підключення до ПК:
USB-C 3.0, DP 1.2, Bluetooth
Можливість бездротового підключення
Можливість бездротового підключення:
Bluetooth
Комплектація
Комплектація:
Шолом /HTC VIVE Pro EYE, Кабель для шолома (приєднаний), Лицьова накладка для шолома (приєднана), Серветка для очищення, Накладка для навушники /2 шт., Документація, Кабель DisplayPort, USB-кабель /USB 3.0, Монтажна пластина, 2 базові станції /SteamVR Base Stations 2.0,, 2 контролера /2018, Адаптер живлення
Колір
Колір:
Чорно - синій
Вага
Вага:
-
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.