4 499 грн
У кошик
ID3999
111
Миші

Razer Viper Ultimate

Ігрова миша - це меч кібератлета. Від точності і зручності цього девайса залежать ті враження, які ти отримаєш у своїй цифровій пригоді. Вибирай вдумливо! Обери найкращу!
від грн/мiс
Купити в кредит

Характеристики

Виробник
Виробник:
Razer
Тип
Тип:
Радіоінтерфейс
Тип сенсору
Тип сенсору:
Оптичний
Роздільна здатність (DPI)
Роздільна здатність (DPI):
20000
Кількість кнопок
Кількість кнопок:
8
Підсвітка
Підсвітка:
16.8 млн кольорів
Особливості
Особливості:
Бездротова технологія HyperSpeed, 2.4 ГГц донгл в комплекті. Пришвидшення до 650 дюймів в секунду (IPS) / 50 G. Налаштування чутливості «на льоту» (Параметри за замовчуванням: 400/800/1600/2400/3200) .Сувмісна з Xbox One для роботи з базовими функціями.
Довжина кабелю
Довжина кабелю:
-
Вага
Вага:
74 г
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.