Без вихідних з 10:00 до 20:00
support@versum.ua
Меню
0 800 336 545
Безкоштовно з усiх номерiв
0 -
Ваш кошик порожній!

SteelSeries Sensei Ten

SteelSeries Sensei Ten - зображення 1
SteelSeries Sensei Ten - зображення 2
SteelSeries Sensei Ten - зображення 3
SteelSeries Sensei Ten - зображення 4
SteelSeries Sensei Ten - зображення 5
SteelSeries Sensei Ten - фото 1
SteelSeries Sensei Ten - фото 2
SteelSeries Sensei Ten - фото 3
SteelSeries Sensei Ten - фото 4
SteelSeries Sensei Ten - фото 5

SteelSeries Sensei Ten

Код товару: 0663

SteelSeries Sensei, довгий час вважалася королевою ігрових мишей, своєї культової формою і продуктивністю визначила світ конкурентних мишей. З тієї ж улюбленої всіма формою і модернізацією "під капотом" нова миша Sensei Ten досягла досконалості.

Оптичний сенсор розроблений компаніями SteelSeries і PixArt для переваги над будь-якою мишею, не залежно від того, на який вона поверхні. Володіє як ніколи високою точністю.

Навіть коли ви переміщаєте мишу, піднімаючи її і опускаючи під похилими кутами, точне відстеження TrueMove Pro залишається незмінним, усуваючи помилки відстеження під час самого інтенсивного ігрового процесу.

Докладніше
2 499 грн
Виробник
Виробник:
SteelSeries
Тип сенсору
Тип сенсору:
Оптичний
Роздільна здатність (DPI)
Роздільна здатність (DPI):
18000
Частота опитування
Частота опитування:
1000 Гц
Кількість кнопок
Кількість кнопок:
8
Підсвітка
Підсвітка:
RGB, 16,8 млн. кольорів
Особливості
Особливості:
Повернення знаменитої форми Sensei для обох рук. Абсолютно новий сенсор TrueMove Pro забезпечує краще відстеження на будь-якій поверхні. Відстеження нахилу дає більшу стабільність при напруженій грі. Гарантовані 60 млн чітких і впевнених натискань. Гіперміцна конструкція готова до будь-яких умов експлуатації.
Докладніше
Довжина кабелю
Довжина кабелю:
2 м
Вага
Вага:
92 г

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не підтримується!
    Поганий           Хороший
Відправити
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.