0 800 336 545
0 -
Ваш кошик порожній!

SteelSeries Rival 310

SteelSeries Rival 310 - зображення 1
SteelSeries Rival 310 - фото 1

SteelSeries Rival 310

Оптична ігрова миша Rival 310 поєднує в собі неперевершені показники з великими можливостями кастомізації. Тому це найкраща професійна ігрова миша для правшів. Має 6 програмованих кнопок та RGB-підсвічування.

Оптичний сенсор TrueMove1 дозволяє обрати нульове апаратне прискорення та отримати точну швидкість стеження.

Перемикачі Omron мають високу швидкість передачі імпульсу і термін служби до 20 мільйонів кліків.

Потужний 32-розрядний процесор ARM надає максимальну продуктивність з мінімальними затримками відгуку і дозволяє зберігати налаштування CPI і довільне призначення кнопок у пам'яті миші.

Виробник:
SteelSeries
Тип сенсору:
Оптичний
Роздільна здатність (DPI):
12000
Частота опитування:
1000 Гц
Кількість кнопок:
6
Підсвітка:
RGB, 16,8 млн. кольорів
Особливості:
Запис та збереження макросів
Довжина кабелю:
2 м
Вага:
88 г
2 197
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.