0 800 336 545
0 -
Ваш кошик порожній!

SteelSeries Rival 105

SteelSeries Rival 105 - зображення 1
SteelSeries Rival 105 - фото 1

SteelSeries Rival 105

Rival 105 спеціально розроблена для ігор, оснащена спеціальним оптичним сенсором S3059-SS і має універсальний ергономічний дизайн для управління правою рукою, створена на основі легендарної форми SteelSeries Kana для всіх типів утримання.

Завдяки гарантованим 20 мільйонам кліків і міцній легкій конструкції вагою в 80 г, Rival 105 забезпечує зручну і довговічну роботу. Завдяки підсвічуванню Prism RGB з технологією GameSense і синхронізації, а також шести програмованим кнопкам і вбудованій пам'яті, Rival 105 перетворюється на ідеальну ігрову мишу.

Виробник:
SteelSeries
Тип сенсору:
Оптичний
Роздільна здатність (DPI):
4000
Частота опитування:
1000 Гц
Кількість кнопок:
6
Підсвітка:
RGB, 16,8 млн. кольорів
Особливості:
Запис та збереження макросів
Довжина кабелю:
1,8 м
Вага:
80 г
1 069
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.