Без вихідних з 10:00 до 20:00
support@versum.ua
Меню
0 800 336 545
Безкоштовно з усiх номерiв
0 -
Ваш кошик порожній!

SteelSeries QcK World of Tanks Edition

SteelSeries QcK World of Tanks Edition - зображення 1
SteelSeries QcK World of Tanks Edition - зображення 2
SteelSeries QcK World of Tanks Edition - фото 1
SteelSeries QcK World of Tanks Edition - фото 2

SteelSeries QcK World of Tanks Edition

Код товару: 0364

SteelSeries QcK World of Tanks Edition підійде більшості геймерів, так як його розмір дозволяє грати з будь-чутливістю, за винятком наднизької. Саме цей килим must have для більшості геймерів, хто хоче мати відмінний тканинний килим середнього розміру. Всі поверхні серії QcK, незалежно від дизайну і розміру, зроблені з високоякісної тканини, що забезпечує хороший рівень ковзання і високу чіткість пересувань миші.

Докладніше
499 грн
Виробник
Виробник:
SteelSeries
Матеріал поверхні
Матеріал поверхні:
Тканина
Матеріал основи
Матеріал основи:
Гума
Габарити
Габарити:
370 х 270 мм
Товщина
Товщина:
2 мм
Особливості
Особливості:
Фірмовий принт World of Tanks Roll Out
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.