Без вихідних з 10:00 до 20:00
support@versum.ua
Меню
0 800 336 545
Безкоштовно з усiх номерiв
0 -
Ваш кошик порожній!

SteelSeries QcK Prism Cloth Medium

SteelSeries QcK Prism Cloth Medium - зображення 1
SteelSeries QcK Prism Cloth Medium - зображення 2
SteelSeries QcK Prism Cloth Medium - зображення 3
SteelSeries QcK Prism Cloth Medium - фото 1
SteelSeries QcK Prism Cloth Medium - фото 2
SteelSeries QcK Prism Cloth Medium - фото 3

SteelSeries QcK Prism Cloth Medium

Код товару: 0363

SteelSeries Engine відкриває доступ до величезного арсеналу додатків, які дозволяють налаштовувати підсвічування легко і інтуїтивно. Ви можете створювати різні світлові сценарії для вашої ігрової поверхні за лічені секунди.

Завдяки яскравого підсвічування ви можете отримувати попередження про нові повідомлення або інші важливі події в Discord.

Ви можете налаштувати світлові попередження про внутрішньоігрових події, таких як: перезарядження зброї, критичний рівень здоров'я, перезарядка здібностей і багато іншого.

Створіть справжнє світлове шоу з додатком Audio Visualizer. За лічені секунди ваші девайси від SteelSeries будуть світитися у ритмі вашої улюбленої музики.

Міцна, нековзаюча гумова основа надійно фіксує ігрову поверхню на столі і запобігає її зміщення навіть при дуже інтенсивної грі.

Використовуючи ту ж легендарну мікроволоконні тканину, як і в інших килимах QcK, модель QcK Prism Cloth додає RGB підсвічування ігрової поверхні, що дозволить завершити світлове оформлення вашого ігрового місця.

Докладніше
1 499 грн
Виробник
Виробник:
SteelSeries
Матеріал поверхні
Матеріал поверхні:
Тканина
Матеріал основи
Матеріал основи:
Силіконова гума
Габарити
Габарити:
320 х 270 мм
Товщина
Товщина:
4 мм
Особливості
Особливості:
Яскрава динамічна RGB підсвітка, розділена на 2 зони. Проста і інтуїтивне налаштування внутрішньоігрових повідомлень. Максимальна точність за рахунок спеціальної тканини QcK з мікроволокна. Дуже добре підходить як для високої, так і низької чутливості.
Докладніше
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.