0 800 336 545
0 -
Ваш кошик порожній!

SteelSeries APEX M750 TKL QX2

SteelSeries APEX M750 TKL QX2 - зображення 1
SteelSeries APEX M750 TKL QX2 - фото 1

SteelSeries APEX M750 TKL QX2

Призначена для професійного використання, створена для найсуворіших умов та розрахована на конкурентоспроможну гру, Apex M750 TKL виглядає маленькою, але з великим потенціалом.

Механічні перемикачі SteelSeries QX2 дуже швидкі. У механічних перемикачах QX2 використані мідні контакти, прозорий корпус і стрижень DURACON® з термопластику. Необхідна сила натискання 45cN і висота 2 мм просто ідеальні для тих, хто віддає перевагу найвищій швидкості реакції при натисканні. Ресурс 50 мільйонів натискань гарантує довічну роботу клавіатури.

Apex M750 TKL має налаштовувані активні світлові ефекти, повідомлення в реальному часі в грі через GameSense і динамічні ефекти освітлення черезImageSync.

Тип підключення:
Дротове
Тип клавіатури:
Ігрова
Інтерфейс підключення:
USB
Тип перемикачів:
Механічні
Кількість клавіш:
87
Програмовані/додаткові клавіші:
Функціональні клавіші (Fn+)
Підсвітка клавіш:
RGB, 16,8 млн. кольорів
Довжина кабелю:
2 м
Додатково:
Компактний формат без цифрового блоку.
4 225
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.