Без вихідних з 10:00 до 20:00
support@versum.ua
Меню
0 800 336 769
Безкоштовно з усiх номерiв
0 -
Ваш кошик порожній!

RAZER KRAKEN X – УЛЬТРАЛЕГКАЯ ГАРНИТУРА НА КАЖДЫЙ ДЕНЬ

RAZER KRAKEN X – УЛЬТРАЛЕГКАЯ ГАРНИТУРА НА КАЖДЫЙ ДЕНЬ

Грайте не втомлюючись з гарнітурою вагою всього 250 грамів

Об'ємний звук формату 7.1 тепер у всіх ігрових гарнітурах 2019 роки від Razer, включаючи моделі початкового рівня, такі, як Razer Kraken X

Сан-Франциско, США - RazerTM, провідний міжнародний лайфстайл-бренд для геймерів, представляє провідну гарнітуру Kraken X. Приголомшливо легка і комфортабельна гарнітура з підтримкою об'ємного звуку 7.1 тепер доступна.

Razer також оголошує про те, що всі моделі гарнітур, випущені в 2019 році і далі, будуть підтримувати відтворення об'ємного звуку 7.1.

Kraken X розроблена, щоб її можна було з комфортом носити весь день.

Дійсно весь день.

Знайомий профіль Razer Kraken зазнав змін - нова гарнітура важить всього 250 грамів і є однією з найлегших на ринку. Кожен її елемент, будь то амбушюри з матеріалу з ефектом пам'яті або регуліроемое наголов'я, створювався з розрахунком на неперевершений комфорт.

Цей ігровий звук неможливий без підтримки формату 7.1. Бюджетна модель Kraken X, на відміну від багатьох конкурентів по цінового сегменту, підтримує об'ємне звучання. Точний позиційний звук - запорука переваги в грі. Це критично важливий елемент для визначення розташування супротивників і напрямки ворожого вогню. Об'ємний звук формату 7.1 доступний на Windows 10 64-bit.

"Kraken X - відмінна гарнітура для кожного геймера," говорить Алвін Чон, старший віце-президент напрямку аксесуарів Razer. "Вона вкрай легка і неймовірно комфортна, з нею ви можете грати годинами безперервно. Якщо ви хочете досягти успіху в грі і добитися повного занурення при підтримці об'ємного звуку формату 7.1, кращого компаньйона вам не знайти. "

Kraken X забезпечена кардіоїдним згинати мікрофоном. Вузька діаграма спрямованості дозволяє придушити шум збоку і ззаду, забезпечуючи кришталеву ясність голосу. Кнопки вимикання мікрофона і регулювання рівня звуку розташовані прямо на чашах гарнітури для швидкого і зручного доступу.

Гарнітура Kraken X підійде геймерам на різних платформах. За допомогою універсального 3.5 мм-роз'єму її можна підключити до PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, і мобільних пристроїв.

Kraken X доступна в класичному чорному оформленні, а також в чорних і блакитних тонах в версії для консолей.