Hator Rockfall EVO TKL Kailh Optical
Hator Rockfall EVO TKL Kailh Optical
2 099 грн
У кошик

Hator Rockfall EVO TKL Kailh Optical

Характеристики

Виробник
Виробник:
Hator
Тип клавіатури
Тип клавіатури:
Ігрова
Інтерфейс підключення
Інтерфейс підключення:
Дротове
Тип перемикачів
Тип перемикачів:
Механічні
Кількість клавіш
Кількість клавіш:
87
Підсвітка клавіш
Підсвітка клавіш:
16.8 млн кольорів
Довжина кабелю
Довжина кабелю:
1.8 м
Додатково
Додатково:
Оптичні перемикачі kailh optical black. Ресурс в 80 млн натискань. Металева пластина, посилена друкована плата і міцний корпус. Частота опитування 1000 Гц. Функція n-key rollover означає нуль пропущених натискань клавіш. Повноцінно налаштовується rgb підсвічування кожної клавіші.Можливість гарячої заміни switch'ів. Дев'ять додаткових pbt-кейкапів рожевого кольору в комплектації.
Вес
Вес:
835 г
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.