Без вихідних з 10:00 до 20:00
support@versum.ua
Меню
0 800 336 545
Безкоштовно з усiх номерiв
0 -
Ваш кошик порожній!

Razer Sphex V2

Razer Sphex V2 - зображення 1
Razer Sphex V2 - зображення 2
Razer Sphex V2 - зображення 3
Razer Sphex V2 - зображення 4
Razer Sphex V2 - зображення 5
Razer Sphex V2 - фото 1
Razer Sphex V2 - фото 2
Razer Sphex V2 - фото 3
Razer Sphex V2 - фото 4
Razer Sphex V2 - фото 5

Razer Sphex V2

Код товару: 0358

Ігровий килимок Razer Sphex V2 спроектований для бездоганної гри за комп'ютером. Цей надтонкий ігровий килимок забезпечує високу якість відстеження як для лазерних, так і для оптичних ігрових мишок. Ігровий килимок виконаний з надміцного полікарбонату і вдосконаленого матеріалу липкою підкладки. Його характеристики і розташування залишаться незмінними в ході самого інтенсивного ігрового процесу, щоб вашу увагу було сфокусовано виключно на грі.

Докладніше
499 грн
Виробник
Виробник:
Razer
Матеріал поверхні
Матеріал поверхні:
Полікарбонат
Матеріал основи
Матеріал основи:
Клейка поверхня
Габарити
Габарити:
355 x 254 мм
Товщина
Товщина:
0,5 мм
Особливості
Особливості:
Надтонка поверхня 0,5 мм. Чудова якість відстеження як для лазерних, так і для оптичних мишей. Багаторазовий липкий шар основи.
Докладніше

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не підтримується!
    Поганий           Хороший
Відправити
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.