Без вихідних з 10:00 до 20:00
support@versum.ua
Меню
0 800 336 545
Безкоштовно з усiх номерiв
0 -
Ваш кошик порожній!

Razer Raiju Tournament Edition

Razer Raiju Tournament Edition - зображення 1
Razer Raiju Tournament Edition - зображення 2
Razer Raiju Tournament Edition - зображення 3
Razer Raiju Tournament Edition - фото 1
Razer Raiju Tournament Edition - фото 2
Razer Raiju Tournament Edition - фото 3

Razer Raiju Tournament Edition

Код товару: 0369

Razer Raiju Tournament Edition перший бездротовий Bluetooth і провідний контролер, який має мобільний додаток для глибокої настройки, яке дозволяє управляти від перепризначення багатофункціональних кнопок, до налаштування параметрів чутливості. Механіко-тактильні кнопки дій геймпада забезпечують унікальне поєднання м'якості і пружності ходу з чіткою, тактильним зворотним зв'язком. Геймпад Raiju Tournament Edition також забезпечує повний контроль за допомогою 4 перепризначуваних багатофункціональних кнопок і режиму миттєвого спрацювання для швидкої стрільби. Перемикання між 3 режимами підключення: PS4, USB і ПК проводиться без необхідності повторного спаровування для оптимальної ефективності.

Докладніше
4 999 грн
Виробник
Виробник:
Razer
Тип:
Геймпад
Сумісні платформи:
PC, PlayStation 4
Тип підключення:
Бездротове, Дротове
Зворотній зв'язок:
Вібраційна
Живлення:
Акумулятор
Функції та можливості:
Чотири багатофункціональні кнопки; Кнопки Razer ™ Mecha-Tactile Action Buttons; Доступна аудіофункцій в режимі USB (3,5 мм аудіо порт); Вбудований акумулятор: до 19 годин автономної роботи на одному заряді; З'ємний кабель довжиною 2 м з роз'ємом Micro-USB
Докладніше

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не підтримується!
    Поганий           Хороший
Відправити
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.