Без вихідних з 10:00 до 20:00
support@versum.ua
Меню
0 800 336 545
Безкоштовно з усiх номерiв
0 -
Ваш кошик порожній!

Razer Raiju Mobile

Razer Raiju Mobile - зображення 1
Razer Raiju Mobile - зображення 2
Razer Raiju Mobile - зображення 3
Razer Raiju Mobile - зображення 4
Razer Raiju Mobile - фото 1
Razer Raiju Mobile - фото 2
Razer Raiju Mobile - фото 3
Razer Raiju Mobile - фото 4

Razer Raiju Mobile

Код товару: 0596

Підніміть на новий рівень вашу майстерність в мобільних іграх. Razer Raiju Mobile - це ігровий контролер, який підключається до мобільних пристроъв і оснащений повним набором додаткових можливостей, щоб забезпечити вам абсолютну перевагу у грі. Чи граєте ви вдома або в дорозі, тепер міць наших відомих флагманських ігрових геймпадов завжди з вами.

Докладніше
4 999 грн
Виробник
Виробник:
Razer
Тип:
Геймпад
Сумісні платформи:
PC, Android
Тип підключення:
Бездротове, Дротове
Зворотній зв'язок:
Вібраційна
Живлення:
Акумулятор
Функції та можливості:
Перемикання між двома режимами з'єднання (дротове / бездротове). Регульоване кріплення для телефону. Управління мобільним додатком. Довжина кабелю 2 м. Радіус бездротового підключення: 0.85 м.
Докладніше

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не підтримується!
       
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.