0 800 336 545
0 -
Ваш кошик порожній!

Razer Ornata Chroma

Razer Ornata Chroma - зображення 1
Razer Ornata Chroma - фото 1

Razer Ornata Chroma

Клавіатура Ornata Chroma оснащена особливими клавішами середньої висоти для зменшення часу спрацьовування. Пальці переміщаються між клавішами швидше і ніколи не пропустять жодної з них.

Завдяки підсвічуванню Chroma, клавіатура Ornata Chroma створює і відображає неймовірні ефекти. Підсвічування відповідає на ігрові дії, допомагаючи досягти повного занурення.

Тип підключення:
Дротове
Тип клавіатури:
Ігрова
Інтерфейс підключення:
USB
Тип перемикачів:
Механічно-мембранні
Кількість клавіш:
104
Програмовані/додаткові клавіші:
Немає
Підсвітка клавіш:
RGB, 16,8 млн. кольорів
Довжина кабелю:
1,8 м
Додатково:
Ергономічна підставка під зап'ястя, повністю програмовані клавіші з можливістю запусу макросів "на ходу".
3 703
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.