Без вихідних з 10:00 до 20:00
support@versum.ua
Меню
0 800 336 545
Безкоштовно з усiх номерiв
0 -
Ваш кошик порожній!

Razer Ifrit

Razer Ifrit - зображення 1
Razer Ifrit - зображення 2
Razer Ifrit - зображення 3
Razer Ifrit - зображення 4
Razer Ifrit - зображення 5
Razer Ifrit - зображення 6
Razer Ifrit - фото 1
Razer Ifrit - фото 2
Razer Ifrit - фото 3
Razer Ifrit - фото 4
Razer Ifrit - фото 5
Razer Ifrit - фото 6

Razer Ifrit

Код товару: 0640

Razer Ifrit - це легкий комплект, що складається з внутріканальной гарнітури і мікрофону для стрімів, який призначений для проведення трансляцій без залучення уваги до мікрофона. Він сумісний з персональними комп'ютерами, мобільними телефонами та консолями. Разом з зовнішньої звуковою картою Razer USB Audio Enhancer ці пристрої забезпечують високу якість запису і відтворення звуку з рівної частотної характеристикою. Razer USB Audio Enhancer також дозволяє одночасно підключати до двох пристроїв для простого проведення спільних трансляцій або коментарів.

Під час трансляцій необхідно, щоб ваша мова звучала так само, як в житті. Razer Ifrit містить регульований конденсаторний мікрофон, що знижує рівень фонових шумів без необхідності встановлювати його на підставку. Він забезпечує реалістичне звучання голосу, тому якість звуку вашої трансляції завжди буде на висоті.

Звукова карта Razer USB Audio Enhancer має аналого-цифровий перетворювач (АЦП), який підвищує якість звуку, знижуючи при цьому рівень статичних і фонових шумів. Razer USB Audio Enhancer дозволяє двом людям розмовляти з використанням одного пристрою - досить підключити другу гарнітуру і почати спільну трансляцію.

Для тих, хто не хоче обтяжувати себе повнорозмірною гарнітурою під час проведення трансляцій, Razer Ifrit пропонує тонку дужку і потиличне кріплення, що робить цю гарнітуру зовсім непомітною. Завдяки їй вся увага під час трансляції буде прикута до вас. Крім того, вона настільки легка, що ви не помітите її присутності навіть в ході багатогодинної трансляції.

Докладніше
3 999 грн
Виробник
Виробник:
Razer
Тип
Тип:
Вакуумні
Тип підключення
Тип підключення:
Дротове
Інтерфейс підключення
Інтерфейс підключення:
3.5 mm mini-jack, USB
Діапазон частот навушників
Діапазон частот навушників:
20 — 20 000 Гц
Чутливість навушників
Чутливість навушників:
102 ± 3 дБ
Номінальний опір
Номінальний опір:
32 Ом
Довжина кабелю
Довжина кабелю:
-
Діапазон частот мікрофону
Діапазон частот мікрофону:
100 — 10 000 Гц
Чутливість мікрофону
Чутливість мікрофону:
-41 ± 3 дБ
Додатково
Додатково:
-
Матеріал амбушур
Матеріал амбушур:
Гума
Функції та особливості
Функції та особливості:
Малопомітна конструкція. Зовнішня звукова карта USB Audio Enhancer. Регульований конденсаторний мікрофон. Можливість запису з двох джерел. Сумісність з ПК, консолями і мобільними платформами.
Докладніше
Вага
Вага:
109 г
Колір
Колір:
Чорний
Підсвітка
Підсвітка:
-
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.