Без вихідних з 10:00 до 20:00
support@versum.ua
Меню
0 800 336 545
Безкоштовно з усiх номерiв
0 -
Ваш кошик порожній!

Razer Goliathus Chroma Extended Mercury

Razer Goliathus Chroma Extended Mercury - зображення 1
Razer Goliathus Chroma Extended Mercury - зображення 2
Razer Goliathus Chroma Extended Mercury - зображення 3
Razer Goliathus Chroma Extended Mercury - фото 1
Razer Goliathus Chroma Extended Mercury - фото 2
Razer Goliathus Chroma Extended Mercury - фото 3

Razer Goliathus Chroma Extended Mercury

Код товару: 0653

М'який килимок для миші Razer Goliathus Chroma тепер обладнаний підсвічуванням Razer Chroma. Цей найпопулярніший килимок тепер обладнаний різнокольоровою підсвіткою з можливістю синхронізації з іншими пристроями. Його мікротекстурірованна тканинна поверхня оптимізована як для швидкісного, так і для точного стилю.

Килимок Razer Goliathus Chroma гарантує неперевершену точність незалежно від вашого стилю гри. Оптимальна підтримка всіх видів сенсорів, стилів гри і налаштувань чутливості забезпечує якісне зчитування сигналу і відмінні швидкісні характеристики.

Докладніше
2 499 грн
Виробник
Виробник:
Razer
Матеріал поверхні
Матеріал поверхні:
Тканина
Матеріал основи
Матеріал основи:
Гума
Габарити
Габарити:
920 х 294 мм
Товщина
Товщина:
3 мм
Особливості
Особливості:
RGB-підсвічування. Баланс контролю і швидкості для будь-якого стилю гри. Оптимізована поверхня для всіх видів мишок і сенсорів. Синхронізація підсвічування між пристроями.
Докладніше

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не підтримується!
    Поганий           Хороший
Відправити
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.