Без вихідних з 10:00 до 20:00
support@versum.ua
Меню
0 800 336 545
Безкоштовно з усiх номерiв
0 -
Ваш кошик порожній!

Razer Cynosa Lite + Abyssus Lite

Razer Cynosa Lite + Abyssus Lite - зображення 1
Razer Cynosa Lite + Abyssus Lite - зображення 2
Razer Cynosa Lite + Abyssus Lite - фото 1
Razer Cynosa Lite + Abyssus Lite - фото 2

Razer Cynosa Lite + Abyssus Lite

Код товару: 0620

Набір клавіатура і миша Razer Cynosa Lite і Razer Abyssus Lite - це потужний дует для початківців геймерів, які прагнуть отримати миттєву перевагу. Ігрова клавіатура Razer Cynosa Lite оснащена клавішами ігрового рівня з можливістю запису макросів «на льоту» і укладених в міцну конструкцію, що забезпечує захист від проливання рідин. Ігрова миша Razer Abyssus Lite володіє симетричним корпусом і оптичним сенсором з роздільною здатністю 6400 DPI для швидкого і точного переміщення. Проявіть творчий підхід з 16,8 мільйонами кольорів і налаштуйте підсвічування за допомогою можливостей Razer Chroma.

Створені для ігор, спеціальні мембранні клавіші Razer Cynosa Lite завжди забезпечують максимальну продуктивність в грі. При кожному натисканні ви отримаєте повний хід клавіші і відчуєте тактильний зворотний зв'язок, так що ви можете бути впевнені в натисканні зі смертельною точністю навіть в самий розпал битви.

Ігрова миша Razer Abyssus Lite оснащена високоточним оптичним сенсором з реальним дозволом 6400 DPI без будь-якої інтерполяції (згладжування). Універсальна симетрична форма, збалансований дизайн і великі ергономічні кнопки Razer Abyssus Lite дозволяють зробити зручний хват миші і комфортно нею керувати.

Базові можливості Razer Chroma ™ набору Razer Cynosa Lite і Razer Abyssus Lite дозволяють налаштовувати 16,8 мільйона кольорів для двох світлових ефектів. Налаштуйте ігрове місце під свій настрій або стиль гри. Можливості програми Razer Synapse 3 дозволяють змінювати призначення всіх клавіш і на льоту записувати макроси, зберігайте для кожної гри свої профілі налаштувань.

Докладніше
1 699 грн
Виробник
Виробник:
Razer
Тип підключення
Тип підключення:
Дротове
Тип клавіатури
Тип клавіатури:
Ігрова
Інтерфейс підключення
Інтерфейс підключення:
USB
Тип перемикачів
Тип перемикачів:
Мембранні
Програмовані/додаткові клавіші
Програмовані/додаткові клавіші:
Повністю програмовані клавіші
Підсвітка клавіш
Підсвітка клавіш:
Єдина зона підсвічування Razer Chroma ™ з 16,8 мільйона настроюються кольорів
Довжина кабелю
Довжина кабелю:
2,1 м
Додатково
Додатково:
Клавіші клавіатури з тихим і м'яким натисканням. Підтримка програми Razer Synapse 3. Необмежена кількість профілів налаштувань і макросів в хмарному сховищі. Збалансована і легка конструкція для швидких переміщень миші.
Докладніше

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не підтримується!
    Поганий           Хороший
Відправити
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.