0 800 336 545
0 -
Ваш кошик порожній!

Razer Cynosa Chroma

Razer Cynosa Chroma - зображення 1
Razer Cynosa Chroma - фото 1

Razer Cynosa Chroma

Клавіатура Razer Cynosa Сhroma, розроблена спеціально для ігор, допоможе вам підняти вашу гру на новий рівень. Ця міцна клавіатура, оснащена мембранними клавішами ігрового рівня з тактильним зворотним зв'язком від кожного удару по клавішах, надає вам максимальний контроль. Повнокольорове підсвічування дозволяє вам обрати кольорову гамму на ваш смак.

Пропонуємо вам клавіатуру з програмованими клавішами з індивідуальним підсвічуванням з 16 мільйонів відтінків. Обирайте з попередньо встановлених світлових ефектів або створюйте свою власну унікальну палітру кольорів для ігрового процесу - все це легко налаштовується через Razer Synapse 3 (Beta).

Тип підключення:
Дротове
Тип клавіатури:
Ігрова
Інтерфейс підключення:
USB
Тип перемикачів:
Мембранні
Кількість клавіш:
104
Програмовані/додаткові клавіші:
Немає
Підсвітка клавіш:
RGB, 16,8 млн. кольорів
Довжина кабелю:
1,8 м
Додатково:
Повне налаштування відсвічування за допомогою фірмового ПЗ.
2 197
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.