Без вихідних з 10:00 до 20:00
support@versum.ua
Меню
0 800 336 545
Безкоштовно з усiх номерiв
0 -
Ваш кошик порожній!

Razer Abyssus + Goliathus Mobile Construct

Razer Abyssus + Goliathus Mobile Construct - зображення 1
Razer Abyssus + Goliathus Mobile Construct - зображення 2
Razer Abyssus + Goliathus Mobile Construct - фото 1
Razer Abyssus + Goliathus Mobile Construct - фото 2

Razer Abyssus + Goliathus Mobile Construct

Код товару: 0607

Набір миша і килимок Razer Abyssus Lite & Razer Goliathus Mobile Construct Edition - ідеальна пара для початківців геймерів, які хочуть миттєво підвищити свій ігровий досвід. Ігрова миша Razer Abyssus Lite має симетричний корпус і оптичний сенсор з роздільною здатністю 6400 DPI для зручного захоплення і високої точності. Килимок для миші Razer Goliathus Mobile Construct Edition з мікротекстурірованной тканинної поверхнею ідеально доповнює можливості Razer Abysuss Lite, забезпечуючи точне і кероване відстеження.

Докладніше
949 грн
Виробник
Виробник:
Razer
Тип сенсору
Тип сенсору:
Оптичний
Роздільна здатність (DPI)
Роздільна здатність (DPI):
6400
Частота опитування
Частота опитування:
1000 Гц
Кількість кнопок
Кількість кнопок:
3
Підсвітка
Підсвітка:
RGB, 16,8 млн. кольорів
Особливості
Особливості:
Підтримка програми Razer Synapse 3. Симетрична форма з великими ергономічними кнопками. Підсвічування Chroma ™ з налаштуванням 16,8 млн квітів
Докладніше
Довжина кабелю
Довжина кабелю:
2,1 м
Вага
Вага:
78 г
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.