7 999 грн
У кошик
ID3715
9
Геймпади

Razer Raiju Ultimate

Raiju Ultimate - це бездротовий геймпад для PS4, який дозволяє здійснювати розширене налаштування через мобільний додаток. Будь то перепризначення функціональних клавіш або налаштування параметрів чутливості, у вас завжди будуть всі налаштування з собою. Ви можете змінювати нахил кнопки D-Pad під ваші долоні, Razer завжди приділяє увагу індивідуальності налаштувань. Міняйте режими тригера одним дотиком для швидкого перемикання режимів. Ви можете підключити Raiju Ultimate до ПК і PlayStation 4, а так само є додаткове дротове підключення через USB.
від грн/мiс
Купити в кредит

Характеристики

Виробник
Виробник:
Razer
Сумісні платформи:
PC/Sony PlayStation 4
Тип підключення:
Безпровідне
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.