8 999 грн
У кошик
ID4720
75
Столи

Cougar Mars 120 Black

Характеристики

Виробник
Виробник:
Cougar
Світлодіодна підсвітка
Світлодіодна підсвітка:
ARGB (синхронізація з Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync, ASRock Polychrome Synс, підтримка прямого підключення по 5 В шині материнських плат)
Особливості
Особливості:
Навантаження – 150 кг.
Опис
Опис:
Простора поверхня столу з карбоноподібною текстурою покриття забезпечує достатній простір для розміщення справжніх моніторів, клавіатур та інших пристроїв. Неймовірно ергономічний дизайн – вигнуті краї та закруглені кути.
Маса
Маса:
31,3 кг
Висота
Висота:
810 мм
Довжина/ширина
Довжина/ширина:
1250/740 мм
Регулювання висоти
Регулювання висоти:
ні
Матеріал стільниці
Матеріал стільниці:
ДСП, пластик
Матеріал рами
Матеріал рами:
сталь
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.