0 800 336 545
0 -
Ваш кошик порожній!

Logitech G633 Artemis Spectrum

Logitech G633 Artemis Spectrum - зображення 1
Logitech G633 Artemis Spectrum - фото 1

Logitech G633 Artemis Spectrum

Logitech G633 Artemis Spectrum — ігрова гарнітура з об'ємним звучанням 7.1 для просунутих користувачів аудіопристроїв. G633 Artemis Spectrum з удосконаленими дифузорами Pro-G дозволяє насолоджуватися об'ємним звуком з ефектом присутності. Складаний підвісний мікрофон забезпечує кристально чисту передачу звуку. Віддалений доступ до всіх елементів управління — аудіо, підсвічуванню або програмованим макросам — безпосередньо на гарнітурі.

Завдяки спрямованому мікрофону з підтримкою шумозаглушення ваш співрозмовник завжди буде чітко чути ваш голос, а розташований на ньому світлодіодний індикатор вкаже, чи включений мікрофон. Коли мікрофон не використовується, його можна скласти всередину гарнітури. У такому положенні він практично невидимий.

Тип:
Накладні
Тип підключення:
Дротове
Інтерфейс підключення:
3.5 mm mini-jack, USB
Діапазон частот навушників:
20 — 20 000 Гц
Чутливість навушників:
107 дБ
Номінальний опір:
32 Ом
Довжина кабелю:
3 м
Діапазон частот мікрофону:
100 — 20 000 Гц
Чутливість мікрофону:
-44 дБ
Додатково:
-
Матеріал амбушур:
Тканина
Функції та особливості:
-
Вага:
320 г
Колір:
Чорний
Підсвітка:
RGB, 16,8 млн. кольорів
4 318
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.