Без вихідних з 10:00 до 20:00
support@versum.ua
Меню
0 800 336 545
Безкоштовно з усiх номерiв
0 -
Ваш кошик порожній!

Logitech G213 Prodigy RGB Gaming

Logitech G213 Prodigy RGB Gaming - зображення 1
Logitech G213 Prodigy RGB Gaming - фото 1

Logitech G213 Prodigy RGB Gaming

Код товару: 0270

Міцна, якісно зібрана модель Logitech G213 Prodigy з тонким вологозахищений корпусом ніби створена для гри у вашому стилі.

Кожна клавіша G213 сконструйована особливим чином для поліпшення тактильних відчуттів, отримання надшвидкого і точного відгуку, швидкість якого в 4 рази перевищує показники стандартних клавіатур. Модель оснащена ігровою матрицею з функцією усунення неспрацьовування в поєднаннях. Це забезпечує оптимальну ігрову продуктивність і контроль одночасних натискань декількох ігрових клавіш.

Налаштуйте кожну з п'яти зон підсвічування на свій смак - у вашому розпорядженні до 16.8 млн. кольорів. Змінюйте колір підсвічування відповідно до обраних налаштувань, певними іграми або просто встановлюйте свої улюблені кольори. Чим менше світла проходить навколо кожної клавіші, тим краще підсвічується символ на ній і тим легше знайти її у темряві.

У житті трапляється всяке, і розробники G213 Prodigy це врахували. Де б ви не грали, де б не працювали - міцна клавіатура G213 Prodigy витримає будь-які примхи долі, такі як проливання рідин (протестовано на проливанні 60 мл рідини), крихти, бруд та інше.

Завдяки дворівневому регулюванню кута нахилу клавіатура встановлюється в ідеальне положення, а вбудована підставка для зап'ясть дозволяє уникнути дискомфорту, так що ви зможете невтомно грати раунд за раундом.

Керуйте відтворенням композицій, не перериваючи гри. На клавіатурі G213 передбачені спеціальні кнопки управління мультимедіа, які спрощують перегляд відео і прослуховування музики, дозволяють миттєво включати, вимикати і припиняти відтворення, а також прибирати звук. Одним натисканням кнопки можна змінити гучність звуку або перейти до наступної пісні.

Logitech Gaming Software дозволяє налаштувати клавіатуру G213 відповідно до ваших уподобань. Налаштуйте кольорову підсвітку, заощаджуйте час, призначивши кілька функцій функціональних клавіш та користуйтесь іншими налаштуваннями.

Докладніше
1 699 грн
Виробник
Виробник:
Logitech
Тип підключення
Тип підключення:
Дротове
Тип клавіатури
Тип клавіатури:
Ігрова
Інтерфейс підключення
Інтерфейс підключення:
USB
Тип перемикачів
Тип перемикачів:
Мембранні
Кількість клавіш
Кількість клавіш:
113
Програмовані/додаткові клавіші
Програмовані/додаткові клавіші:
9 додаткових клавіш
Підсвітка клавіш
Підсвітка клавіш:
RGB, 16,8 млн. кольорів
Довжина кабелю
Довжина кабелю:
1,8 м
Додатково
Додатково:
Вбудована підставка під запястя.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не підтримується!
    Поганий           Хороший
Відправити
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.