0 800 336 545
0 -
Ваш кошик порожній!

Kingston HyperX Pulsefire FPS Pro RGB

Kingston HyperX Pulsefire FPS Pro RGB - зображення 1
Kingston HyperX Pulsefire FPS Pro RGB - фото 1

Kingston HyperX Pulsefire FPS Pro RGB

Оптичний сенсор PixArt 3389 з налаштованою роздільною здатністю датчика (100-16000 DPI). Високоякісні перемикачі Omron. Легка, збалансована конструкція, текстуровані бічні накладки і м'який кабель в тканинній оплітці. Повнокольорове RGB-підсвічування, яким можна керувати за допомогою програмного забезпечення. Бортова енергонезалежна пам'ять.

Виробник:
HyperX
Тип сенсору:
Оптичний
Роздільна здатність (DPI):
100-16000
Частота опитування:
1000 Гц
Кількість кнопок:
5+1
Підсвітка:
RGB, 16,8 млн. кольорів
Особливості:
Текстурні бокові накладки.
Довжина кабелю:
1,8 м
Вага:
130 г
1 470
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.