0 800 336 545
0 -
Ваш кошик порожній!

Kingston HyperX Cloud Stinger

Kingston HyperX Cloud Stinger - зображення 1
Kingston HyperX Cloud Stinger - фото 1

Kingston HyperX Cloud Stinger

HyperX Cloud Stinger — це зручна гарнітура для тривалих ігрових сесій: невелика вага, висока якість звучання та інтуїтивне управління дозволяють повністю зосередитися на ігровому процесі. Маса гарнітури — всього 275 грамів, а чашки, що повертаються на 90 градусів, дозволяють швидко перекласти гарнітуру на шию. 50-міліметрові динаміки встановлені так, що направляють звук безпосередньо у вухо, що і забезпечує високу якість звучання.

Додатковий комфорт під час довгих ігор забезпечується застосуванням фірмової піни HyperX з ефектом пам'яті форми. Регульоване сталеве наголов'я, інтуїтивно зрозумілий регулятор гучності на правій чашці гарнітури, а також мікрофон з функцією шумозаглушення і відключенням поворотом — все це робить гарнітуру виключно простотою у використанні та мінімально відволікає в напружені моменти гри.

Гарнітура HyperX Cloud Stinger сумісна з безліччю різних платформ, це дозволяє насолоджуватися однаковим рівнем комфорту і високою якістю звуку як на ПК, так і на консолях.

Тип:
Повнорозмірні
Інтерфейс підключення:
Mini-jack 3.5 mm
Діапазон частот навушників:
18 — 23 000 Гц
Чутливість навушників:
102 дБ
Номінальний опір:
30 Ом
Довжина кабелю:
1,3 м + 1,7 м
Діапазон частот мікрофону:
50 — 18 000 Гц
Чутливість мікрофону:
-40 дБ
Матеріал амбушур:
Екошкіра
Вага:
275 г
Колір:
Чорний
Підсвітка:
Відсутня
1 465
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.