0 800 336 545
0 -
Ваш кошик порожній!

Kingston HyperX Cloud II

Kingston HyperX Cloud II - зображення 1
Kingston HyperX Cloud II - фото 1

Kingston HyperX Cloud II

HyperX®Cloud II включає в себе новий USB-блок управління, що підсилює звук і голос для ідеального Hi-Fi-гейминга - ви почуєте все, чого не чули раніше. Відкрийте для себе цілий новий світ звуків, який ніколи не буде доступний іншим гравцям.

Незалежне регулювання гучності звуку і мікрофону дозволяє регулювати не тільки гучність звуку, а й рівень мікрофону, а також легко перемикати функцію Surround Sound 7.1 або вмикати/вимикати мікрофон. Ця гарнітура нового покоління створює віртуальний об'ємний звук Virtual Surround Sound 7.1, який розширює сприйняття ігор, фільмів і музики. Точно визначайте розташування своїх опонентів і наносьте їм удар ще до того, як вони помітять ваше наближення.

Тип:
Накладні
Тип підключення:
Дротове
Інтерфейс підключення:
3.5 mm mini-jack
Діапазон частот навушників:
15 — 25 000 Гц
Чутливість навушників:
98 дБ
Номінальний опір:
60 Ом
Довжина кабелю:
2 м + 1 м
Діапазон частот мікрофону:
50 — 18 000 Гц
Чутливість мікрофону:
105 дБ
Додатково:
-
Матеріал амбушур:
Екошкіра
Функції та особливості:
-
Вага:
320 г
Колір:
Чорний + червоний
Підсвітка:
Відсутня
2 879
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.