0 800 336 545
0 -
Ваш кошик порожній!

Kingston HyperX Cloud Core

Kingston HyperX Cloud Core - зображення 1
Kingston HyperX Cloud Core - фото 1

Kingston HyperX Cloud Core

Широке сімейство гарнітур Cloud призначено для задоволення потреб будь-яких геймерів, незалежно від їх ігрових систем, ігрового стилю і звичок. Гарнітури Cloud дозволяють грати протягом багатьох годин з максимальним комфортом, завдяки знаменитій фірмової піні HyperX з пам'яттю форми. Динаміки 53 мм забезпечують кришталеву чистоту і точність звуку, а закриті чашки ізолюють від шумів для повного занурення в гру. Довговічна алюмінієва рама розроблена спеціально для активного використання гарнітури кожен день. Завдяки знімному мікрофону Cloud з функцією шумозаглушення, ваш голос буде завжди добре чутно.

Тип:
Накладні
Тип підключення:
Дротове
Інтерфейс підключення:
3.5 mm mini-jack
Діапазон частот навушників:
15 — 25 000 Гц
Чутливість навушників:
98 дБ
Номінальний опір:
60 Ом
Довжина кабелю:
2 м + 1 м
Діапазон частот мікрофону:
100 — 12 000 Гц
Чутливість мікрофону:
-39 дБ
Додатково:
-
Матеріал амбушур:
Екошкіра
Функції та особливості:
-
Вага:
320 г
Колір:
Чорний
Підсвітка:
Відсутня
1 641
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.