ID0645
318
Периферія

Razer Ripsaw HD

Ваша популярність зростає з кожним стрімом. У міру того, як число ваших передплатників зростає, настає час перейти на професійний рівень. Зустрічайте Razer Ripsaw HD - карта для захоплення ігор. Вона проста у використанні, створює високоякісне відео з чітким звуком і сумісна з ПК або консолями. Створюйте професійні трансляції, які заслуговує ваша аудиторія.

Якість вашої трансляції так само важливо, як і сам ваш контент. Записуйте в здатності Full HD 1080p зі швидкістю 60 кадрів в секунду, щоб ваша аудиторія була в захваті, коли вони дивляться деталізоване відео, як ви шінкуете своїх ворогів. Ви також отримаєте повну налаштовуваність і контроль над налаштуваннями потокової передачі відповідно до своїх потреб.

Підтримка наскрізного 4K дозволяє записувати трансляцію без шкоди для гри або якості стріму. Поки ви граєте в 4K, ви будете записувати з роздільною здатністю 1080p, щоб ваша аудиторія могла насолоджуватися трансляцією високої якості. Ця функція також сумісна з консолями, такими як PS4 Pro і Xbox One.

Карта захоплення ігор Razer Ripsaw HD проста в налаштуванні і дозволяє використовувати будь-який наявний у вас програмне забезпечення для трансляцій. Кожне з'єднання інтуїтивно зрозуміло, тому ви можете просто підключити свої пристрої і почати потокову передачу.

від грн/мiс
Купити в кредит
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.