DXRacer Iron OH/IS133/N Black

DXRacer Iron OH/IS133/N Black - зображення 1
DXRacer Iron OH/IS133/N Black - зображення 2
DXRacer Iron OH/IS133/N Black - зображення 3
DXRacer Iron OH/IS133/N Black - фото 1
DXRacer Iron OH/IS133/N Black - фото 2
DXRacer Iron OH/IS133/N Black - фото 3

DXRacer Iron OH/IS133/N Black

Код товару: 0816

Крісла DXRacer зроблені по суворим стандартам, щоб запропонувати користувачам максимум якості і зручності. Хоча крісла DXRacer розробляються насамперед з урахуванням вимог професійних киберспортсменов, вони також чудово підійдуть для роботи і домашнього використання.

На відміну від інших офісних крісел на ринку, моделі DXRacer краще підтримують спину по всій довжині хребта від таза до шиї. Крісла оснащені п'ятикутна алюмінієвою основою і газовою пружиною, що дозволяє налаштовувати висоту.

За характеристиками розміру Iron серія розташована між серіями Drifting і King. Форма сидіння, при цьому, схожа на Drifting, але виконана в більшому розмірі. Матеріал наповнення - «холодна» піна високої щільності, що не деформується навіть після довгих годин використання.

Міцно приварений сталевий каркас, сертифікована SGS газова пружина і укріплене алюмінієве 5 кінцеве підставу здатні витримати вагу до 130 кілограмів.

Докладніше
10 999 грн
Виробник
Виробник:
DXRacer
Вид крісла
Вид крісла:
для геймерів
Матеріал основи
Матеріал основи:
метал
Матеріал оббивки
Матеріал оббивки:
шкірозамінник
Механізм гойдання
Механізм гойдання:
Multi Block
Регулювання
Регулювання:
висота підлокітників, висота поперекової подушки, висота сидіння, ступені жорсткості гойдання, кут нахилу сидіння, кут нахилу спинки, кут повороту підлокітників
Докладніше
Максимальне навантаження
Максимальне навантаження:
125 кг
Підлокітники
Підлокітники:
пластик
Оснащення
Оснащення:
підголівник, підлокітники, подушка-підголівник, подушка-поперековий валик
Особливості
Особливості:
бічна підтримки спини
Колір
Колір:
Чорний
Вага
Вага:
29 кг

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не підтримується!
       
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.