0 800 336 545
0 -
Ваш кошик порожній!

Cougar Vantar Black

Cougar Vantar Black - зображення 1
Cougar Vantar Black - фото 1

Cougar Vantar Black

Клавіатура A4Tech Bloody B810R володіє унікальним дизайном і високою якістю виготовлення. Ретельний контроль виконання деталей, зручність і ергономічність по праву піднімають клавіатуру на топові позиції серед аналогічних пристроїв. Клавіатура A4Tech Bloody B810R призначена для повного занурення в ігровий процес.

Інноваційна технологія "Light Strike" використовує оптичні перемикачі, що забезпечують неперевершений час відгуку 0.2 мс! Оптичний перемикач характеризується високою довговічністю, ультраміцністю та зносостійкістю, що робить його привабливим для геймерів. Хід спрацьовування — 3 мм, що на 25% швидше, ніж у металевих перемикачів (у звичайних металевих перемикачів хід спрацьовування становить 4 мм). Працює на світлових швидкостях без затримок.

Персоналізація RGB-підсвітки має 3 індивідуальні режими підсвічування з підтримкою до 16.8 млн. колірних варіантів.

Тип підключення:
Дротове
Тип клавіатури:
Ігрова
Інтерфейс підключення:
USB
Тип перемикачів:
Ножичні
Кількість клавіш:
105
Програмовані/додаткові клавіші:
1
Підсвітка клавіш:
8-кольорова
Довжина кабелю:
1,8 м
1 168
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.