4 999 грн
У кошик
ID3992
19
Миші

Razer Basilisk Ultimate

Ігрова миша - це меч кібератлета. Від точності і зручності цього девайса залежать ті враження, які ти отримаєш у своїй цифровій пригоді. Вибирай вдумливо! Обери найкращу!
від грн/мiс
Купити в кредит

Характеристики

Виробник
Виробник:
Razer
Тип
Тип:
Дротова
Тип сенсору
Тип сенсору:
Оптичний
Роздільна здатність (DPI)
Роздільна здатність (DPI):
20000
Кількість кнопок
Кількість кнопок:
11
Підсвітка
Підсвітка:
16.8 млн кольорів
Особливості
Особливості:
2 режими роботи: дротовий і бездротовий / оптичний сенсор Focus + з дозволом 20000 dpi / перемикачі Razer з ресурсом в 70 млн натиснень / до 100 годин автономної роботи / вбудована пам'ять на 5 профілів / 11 програмованих кнопок / 14 зон підсвічування Razer Chroma / док-станція для зарядки.
Довжина кабелю
Довжина кабелю:
1.8м
Вага
Вага:
240 г
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.