Kingston HyperX Alloy Origins Black
Kingston HyperX Alloy Origins Black
3 699 грн
У кошик

Kingston HyperX Alloy Origins Black

Характеристики

Виробник
Виробник:
Kingston HyperX
Тип клавіатури
Тип клавіатури:
Ігрова
Інтерфейс підключення
Інтерфейс підключення:
Дротове
Тип перемикачів
Тип перемикачів:
Механічні
Кількість клавіш
Кількість клавіш:
104
Підсвітка клавіш
Підсвітка клавіш:
16.8 млн кольорів
Довжина кабелю
Довжина кабелю:
1.8 м
Додатково
Додатково:
Механічні перемикачі HyperX. Цілісний корпус з авіаційного алюмінію. Компактна і портативна конструкція зі знімним USB-кабелем типу C. Приголомшливе RGB-підсвічування з динамічними ефектами. Розширені можливості персоналізованого налаштування за допомогою ПО HyperX NGENUITY. Три регульованих кути установки клавіатури. Вбудована пам'ять для трьох профілів. Ігровий режим, 100% anti-ghosting і функція необмеженої кількості одночасних натискань клавіш.
Вес
Вес:
1.1 кг
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.