0 800 336 545
0 -
Ваш кошик порожній!

A4Tech B3370R Bloody Black

A4Tech B3370R Bloody Black - зображення 1
A4Tech B3370R Bloody Black - фото 1

A4Tech B3370R Bloody Black

Завдяки технології "Light Strike" швидкість відгуку клавіатури становить всього 0,2 мс. Унікальна довговічність: термін служби — понад 100 млн. натискань.

Персоналізація RGB-підсвітки. Підтримка до 16,8 млн. кольорових варіантів. 5 ефектів RGB-підсвітки. Щоб змінити тип підсвітки, натисніть "Fn" + "F12"

7 гарячих мультимедійних клавіш - Гучність +/-, Mute, Далі/Назад, Стоп, Відтворення, Пауза. Ігровий режим. Натискання Fn+F8 деактивує кнопки "Windows" для запобігання випадковому виходу з ігрової сесії.

Важка конструкція с гумовими вставками не ковзає столом. З'ємна підставка для зап'ясть.

Тип підключення:
Дротове
Тип клавіатури:
Ігрова
Інтерфейс підключення:
USB
Тип перемикачів:
Мембрано-механічні
Кількість клавіш:
104
Програмовані/додаткові клавіші:
7+8
Підсвітка клавіш:
RGB, 16,8 млн. кольорів
Довжина кабелю:
1,8 м
Додатково:
З'ємна підставка для зап'ясть.
1 069
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.