0 800 336 545
0 -
Ваш кошик порожній!

A4Tech B180R RGB Bloody Black

A4Tech B180R RGB Bloody Black - зображення 1
A4Tech B180R RGB Bloody Black - фото 1

A4Tech B180R RGB Bloody Black

З ігровою клавіатурою A4Tech B180R твої дії будуть блискавичними, адже її час відгуку складає всього одну мілісекунду. Також клавіатура має декілька режимів LED-підсвітки, яку можна відрегулювати, виходячи з власних уподобань.
Важка конструкція з міцного матового пластику не буде ковзати столом навіть під час найзапекліших боїв і не збере на себе відбитки, зберігаючи охайний зовнішній вигляд. Пристрій відрізняє високотехнологічність і гідна якість виготовлення.

Тип підключення:
Дротове
Тип клавіатури:
Ігрова
Інтерфейс підключення:
USB
Тип перемикачів:
Мембранні
Кількість клавіш:
104
Програмовані/додаткові клавіші:
Є
Підсвітка клавіш:
Декілька кольорів
Довжина кабелю:
1,8 м
931
Гарантія
Комп’ютери збираються у декілька етапів кваліфікованими професіоналами. Цей процес потребує багато часу та концентрації, проте лише таким чином створюється справді високоякісний РС. Багаторічний досвід експертів, що працюють в компанії, та топові комплектуючі гарантують комп’ютер, який буде слугувати вам не один рік.
Тестування
Кожен комп’ютер проходить спеціальні тестування. Це дозволяє виявити та позбутися браку на етапі збірки, для того щоб у майбутньому ваш РС працював без помилок. Особливу увагу ми звертаємо на стресостійкість комплектуючих, максимально навантажуючи їх під час тестів. Окрім цього здійснюється перевірка у сучасних іграх на максимальній графіці.